Het Geberste Kruukse door de jaren heen!!

 

Jeugdprins Seizoen
Robby van Son 1973
Theo Roebbers 1974
Maurice Adriaansens † 1982
Niek Saleming 1997
Kevin Pfeil 2002

Page bij de JeugdprinsSeizoen

Hanneline Adriaansens 1986
Liesbeth Boef 1987
Esther Eigenhuijsen 1988
Nancy van den Akker 1994
Dominique Armiento 1999
Amber Jongmans 2005
Babs Onstenk 2013
Soraya Onstenk 2015-2016
Adjudant bij de Jeugdprins Seizoen
Jo van Baardewijk † 1979
Peter Pfeil 1995 t/m 1997
Frank de Water 2002 en 2005 t/m 2007
Gabriël van Heusden 2003 t/m 2004
Edwin van den Akker 2009
Rob van Kol 2011 t/m 2013
Prins Carnaval Seizoen
Carol Boef 1974
Carl Strik 1996 – 1997
Jaap Lamers 2002 – 2003
Peter Pfeil 2017 – 2018
Page bij de Prins Seizoen
Ria van ’t Hart 1974 en 1975
Marga Polak 1979
Astrid van Baardewijk 1979
Christa Boef 1985 – 1986
Angelique Hendriks 1990 – 1991
Esther Eigenhuijsen 1991 – 1992
Natasja Hendriks 1994 – 1995
Melinda Greer 1995 – 1996
Nancy van den Akker 2000 – 2001
Angelique Beumer 2003 – 2004
Mariska Janssen 2005 – 2006
Linda Postma 2009 – 2010
Adjudant bij de prins Seizoen
Jo Migo 1974
Peter Saleming 1981
Bert Eigenhuijsen 1989 – 1990
Sep Armiento 1999 – 2000
Edwin van den Akker 2007 – 2008
Henri Sturkenboom 2009 – 2010
Roland Stenssen 2014 – 2015
Chef Protocol Jaar
Carl Strik 1990 t/m 1996 en 1998
Chef Protocol Jeugdprins Jaar
Gabriël van Heusden 2005 t/m 2006
President Het Geberste Kruukske Jaar
Rinus van den Akker † 1949 t/m 1974
Henk Roebbers 1975 t/m 1986
Carol Boef 1987 t/m 1990
Harry van Megen 1991 t/m 2003
Niek Saleming 2003 t/m ……
Voorzitters van Het Geberste Kruukske Jaar
Rinus van den Akker † 1949 t/m 1974
Wim van Bebber † 1975 t/m 1985
Hans Minken † 1986 t/m 1994
Chris Hol 1995 t/m 2011
Roland Stensen 2011 t/m 2014
Peter Pfeil 2015 t/m ……
Ere-voorzitter/president
Rinus van den Akker †
Ere adjudant
Jan van Oss †
Lid van verdiensten
J. van Leth
Kanselier
Herman.van Rijsbergen †
Ere senatoren
Tom Pfeil †
Ben Vissers
In de Orde van Het Geberste Kruukske
Krijn Torringa †
Alfred Löhr † (Siegburger Funken Blau Weiss)
Ferdi Buechel (Siegburger Funken Blau Weiss)
Heinrich Schmitz (Kolping Karneval Komitee Goch)
Gouden Kruuk drager
Rimus van den Akker †
Wim van Bebber †
Hans Minken †
Carol Boef
Harrie van Megen
Chris Hol
Heer van Knotsenburg Jaar
Rinus van den Akker † 1970
Jo van Son 1986
Harry van Megen 2002
Peter Saleming 2018
Dweilorkesten Het Geberste Kruukske Jaar
Nie um an te heure
De Geberste Noot 2009 t/m 2012
Dansgardes Het Geberste Kruukske
De Rakkertjes
De Marina’s
Jongerengroepen Het Geberste Kruukske
De Pollepels
Tromgeroffel
Uut Folle Borst
Speciale acts van Het Geberste Kruukske tijdens pronkzittingen
Kolping Aurora Koor
Het Herenballet
Club Comique
Hollands Glorie
Deelnemers Schlager Songfestival KzK Jaar
Koor van het Geberste Kruukske 1969
Atleten Team 1971
De Sponsen 1972 t/m 1982 en 2001 t/m 2004 en 2006
De Woalzangers 1977 t/m 1978 en 1980
Carl en Bert 1983
De Woalsteentjes 1984
Hans Minken † 1989
De Volle Kruuk 2007 t/m 2013
Winnaars Schlager Songfestival KzK Jaar
De Sponsen: Aan jou mijn Stevenstoren 1975
De Sponsen: De Blauwe steen 1976
De Sponsen: Stad aon de Waol 1981
Boerenbrullofsparen Jaar
Jo en Bets van Son 1990
Theo Hendriks en Leny Jacobs 2011
Joep Raemakers (cv ’t Swerte Schaop)
Linda Saleming-Postma
2018
Presidenten Jeugdraad
Jan In de Bos
Herman van den Akker
Piet Mulders
Wout Engelaar
Cees Trommelen jr.
Raymond Migo
Carol Boef jr.
Maurice Adriaansens †
Jeffrey Peters
Lucien van Druten
Dennis Eigenhuijsen
Herman Weustink
Niek Saleming
Wilko Hol
Kevin Pfeil
Yassin Lees
Joep Hermsen
Mitch Cornelissens
Sven van Silfhout
Sinds 2017 is het de Knotsenburgse jeugdraad
Casper Velderman
Bestuursleden SOCN Jaar
Rinus van den Akker † 1966 t/m 1971
Jo van Son 1974 t/m 1987
Gerard Nijhof 1987 t/m 1993
Carl Strik 1987 t/m 1997
Gabriël van Heusden 2004 t/m 2006
Peter Pfeil 2012 t/m 2015